Lehninger Biyokimya Full PDF İndir

lehninger-biyokimya-pdf

Lehninger Biyokimya kitabı alanında en iyi kitaplardan birisidir.

lehninger-biyokimya-pdf
lehningerr-biyokimya-pdf

Lehninger Biyokimya’nın İlkeleri, günümüzde biyokimyanın sevilerek öğrenilmesini sağlayan bir klasik eser durumuna gelmiştir.

Kitabın beşinci baskısı, son yıllarda biyokimya alanında elde edilen çok sayıdaki yeni bilgiyi ve gerçekleşen ilerlemeleri öncekilerle ustaca harmanlayarak, bir kez daha açık ve zevkli bir şekilde sunmayı başarmaktadır.

Lehninger Biyokimya İndir Taranmış Pdf İndir

“Lehningerr Biyokimya” 1970 yılındaki ilk baskısından başlayarak biyokimyayı güzel ve doğru öğrenmek isteyen herkesin “başucu” kitabı olmuştur. Albert Lehningerr’in “Mavi” kitabıyla başlayan gelenek David L. Nelson ve Michael M. Cox tarafından “Biyokimyanın İkeleri” ile günümüze dek sürdürülmüştür ve devam etmektedir. Kitabın her bir bölümü alanında uzman olan değerli bilim insanları tarafından dilimize kazandırılmıştır.

Neden Lehninger Biyokimya en iyisi?

Açık yazı ve animasyonlar. Zor kavramların en net açıklaması. Biyokimyadaki yolların net bir şekilde anlaşılması şu an açıklanmakta ve uygulanmaktadır. En çok satan baskısıyla beraber 35 yıldan fazla süren Principles of Biochemistry, bu tanımlayıcı prensipleri uygulamaya koyarak, bunları da açıklayarak biyokimyanın gerekliliklerine tutarlı bir giriş yoluyla öğrencilere yöneltti.

Yeni baskı, bu olağanüstü metni yeni bir döneme getiriyor. Lehninger İlkeleri, Biyokimya İlkeleri, Altıncı Baskı, öncekiler gibi, muazzam miktarda yeni bulgular içeren fakat sadece biyokimyanın temel ilkelerini gösteren yardımcı olan mevcut bilimin ve kalıcı kavramların dikkatli bir dengesini ortaya koyuyor. Bu basımla, öğrenciler, yüksek verimli DNA dizilemesi, x-ışını kristalografisi ve genlerin manipülasyonu ve gen ifadesi ve diğer tekniklerden çıkan yeni bilgilerle karşılaşacaklar. Buna ek olarak, öğrenciler çağdaş biyokimyanın metabolik yolları izole etmekten yolaklar arasındaki etkileşimlere odaklanmaktan nasıl uzaklaştıklarını görecektir. Biyokimyanın insan hastalığının (özellikle de diyabetin) araştırılmasının yanı sıra biyokimyasal araştırmalardaki evrim teorisinin önemli rolü ile ilgili güncellenmiş bir anlayışa sahip olacaklar.

Benzer İçerik  Tıp Ders Notları, Kitapları ve PDF Arşivi

Bu kapsamlı içeriğin yanı sıra yeni sanat ve güçlü yeni öğrenme teknolojileri Lehninger’in Biyokimya İlkeleri’nin en etkileyici halini oluşturuyor.

Diğer Bilgiler

Tıp öğrencilerine tavsiye edilen bir biyokimya kitabıdır. Çevirenler genel olarak ankaradaki tıp fakültelerinin öğretim üyeleridir.

!İNDİRME LİNKLERİ KALDIRILMIŞTIR!

Bu site, DMCA dijital telif haklarina uygundur. Bize ait olmayan dosyaları veya sahibinin izni olmadan dosyaları saklamıyoruz. Dosyalar sitemizde barındırılmamaktadır. Paylaşımlar sadece eğitim amaçlıdır. Ayrıca, sitemizden DMCA telif hakkı ihlaline yönlendiren bağlantılar da bulunmaklinik immunolojinin temellerimaktadır. Bu kitabın size ait olduğunu düşünüyorsanız ve yayından kaldırmak istiyorsanız, lütfen Bize ulaşın.

“Lehninger Biyokimya Full PDF İndir” üzerine 7 yorum.

  1. Geri bildirim: Lehninger Biyokimya İndir Taranmış Pdf İndir – tipakademi.com

Bir yanıt yazın