Cecil Essentials of Medicine (9. Baskı) Türkçe PDF İndir

Cecil PDF İndir

Cecil Essentials of Medicine (9. Baskı) Textbook Hakkında Bilgiler

Öğrenciler, sakinler ve eğitmenler, Andreoli ve Carpenter’ın Cecil Tıp Temelleri’ne yemin ederler, çünkü doğru miktarda bilgi, doğru şekilde sunarlar. Merhum Thomas E. Andreoli, MD ve Ivor Benjamin, MD, Robert C. Griggs, MD ve Edward J. Wing, MD tarafından düzenlenmiş olup, temel prensiplere ve ihtiyaç duyduğunuz her şeyi kapsayan hasta bakımına nasıl uygulandıklarına odaklanır. Tıbbi bir rotasyon veya ikamet başarısını bilmek. Usta düzenleme ve kullanıcı dostu bir tam renkli tasarım, bilgiyi olabildiğince zahmetsiz ve emici hale getirir ve Student Consult çevrimiçi erişimi, kitabın tüm içeriğine uygun, esnek referanslar ve ek klinik fotoğraflar ve radyolojik görüntüler, prosedürleri gösteren videolar, kalp ve akciğer seslerinin ses kayıtları ve daha fazlası.

“Ameliyat Öncesi ve Ameliyat Sonrası Bakım” ve “Palyatif Bakım” ile ilgili yeni bölümlerin yanı sıra moleküler biyoloji ve diğer yeni ufukların tıptaki entegrasyonu, sizi en güncel klinik kavramlarla tanıştırıyor.
Student Consult online access, kitabın tüm içeriğine ve ek klinik fotoğraflara ve radyolojik görüntülere, prosedürleri gösteren videolara, kalp ve akciğer seslerinin ses kayıtlarına ve daha pek çok şeye uygun, esnek bir referans sunar.
Genişletilmiş bir Uluslararası Yayın Kurulu, dünya çapındaki saygın pratisyenlerin girdilerini arttırdı.
Mükemmel görüntüler ve klinik fotoğraflar, hastalığın görünümünü ve klinik özelliklerini canlı bir şekilde gösterir.
Usta düzenleme ve kullanıcı dostu tam renkli tasarım, bilgiyi olabildiğince zahmetsizce almayı ve saklamayı sağlar.

Cecil ile ilgili yorumlar

Serge Marinkovic MD – Amazon
“Cecil, iyi organize edilmiş ve tıp üzerine yazılmış ders kitabını okumaktan gerçekten çok zevk aldım. Ben bir ürologum ve az önce Campbell’in Ürolojisinin 3600 sayfasını okumayı yeni bitirdim ve bu kitabın bilmem ve anlamam gereken tıbbın iyi bir özetini vereceğini hissettim. Kardiyoloji ve Akciğer tartışması, birçok erkek ve kadının sahip olduğu tekrarlayan tıbbi sorunları ve onları yardım aramaya nasıl teşvik edeceğimi anlamama yardımcı oluyor.”

asdasd

Benzer İçerik  Vander'in İnsan Fizyolojisi Ücretsiz PDF 13. baskı İndir

A Physician

“Tıp alanında mükemmel bir kaynak. Madical School’dan bu yana 40 yıldan fazla süredir kullandığım ve öğrenmeyi asla bitiremediğiniz için oldukça sık eğlenmeye devam eden bir ders kitabı.”

William P Hunt

“UC Riverside tıp fakültesinde koordine ettiğim 2. tıp fakültesi sınıfı ders kitabı oldu. Tıp öğrencileri için çok okunaklı ve uygun ayrıntı düzeyinde.”

ÖFA

“Her tıp öğrencisi en az 3.sınıftan itibaren bu kitabı almalı veya kütüphaneden ulaşmalı ve bitirmeli. Kesinlikle en gerekli kitaplardan biri. Tüm tıp stajlarınızda yardımcı olacak.”

Cecil EoM 9.baskı PDF indir

!İNDİRME LİNKLERİ KALDIRILMIŞTIR!

  • Bu site, DMCA dijital telif haklarina uygundur. Bize ait olmayan dosyaları veya sahibinin izni olmadan dosyaları saklamıyoruz. Dosyalar sitemizde barındırılmamaktadır. Paylaşımlar sadece eğitim amaçlıdır. Ayrıca, sitemizden DMCA telif hakkı ihlaline yönlendiren bağlantılar da bulunmamaktadır.
  • Bu kitabın size ait olduğunu düşünüyorsanız ve yayından kaldırmak istiyorsanız, lütfen Bize ulaşın.

 

Bir yanıt yazın